Anasayfa » Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler, hızlı moto kurye olarak verilen hizmetlerimiz nelerdir? Bunları size açıklamaya çalışacağız. İstanbul ve çevresinde hızlı bir teslimatın gerçekleştirilmesi için bir çok önemli şeyler lazımdır. Özellikle kabul gören yöntemler geliştirilerek önemli adımlar atılmış olur. Normal yani gün içi yani standart kurye hizmetlerinden de farklılık gösteriliyor. Bu fark çok önemlidir. Bunlar şunlardır;

1- Motorlu Kurye

a-) İstanbul Kurye ( Şehiriçi Kurye)

  • a.1) AnadoluYakası Kurye
  • a.2) Avrupa Yakası Kurye

b-) Şehirleraarsı Kurye ( Şehirdışı Kurye, İstanbul dışı Kurye)

b.1- İzmit Kurye ( Kocaeli Kurye)

b.2- Bursa Kurye ( Yalova Kurye)

b.3- Sakarya Kurye ( Düzce Kurye)

c-) Özel Kurye ( Gizli Kurye)

c.1- Alo Kurye

c.2- Gümrük Kurye

c.3- Kiralık Kurye

c.4- Gece Kurye ( Nöbetçi Kurye )

c.5- Eczane Kurye ( Acil İlaç Kurye)

c.6- Toplu Dağıtım Kurye

  • 1.1- Aynı Gün Teslim Kurye ( Güniçi Kurye)
  • 1.2- Normal Kurye ( Standart Kurye)
  • 1.3- Hızlı Kurye
  • 1.4- Acil Kurye
  • 1.5- Express Kurye
  • 1.6- Vip Moto Kurye

2- Arabalı Kurye ( Araçlı Kurye)

3- Yaya Kurye

4- Uçak Kargo

5- Gemi Kurye

6- Otobüs Kurye

7- Bisikletli Kurye

8- Nakliye Tır Kurye

9- Tren Kurye

10- Scooter Kurye

1- Motorlu Kurye

Motorlu kurye çalışması daha çok çalışma alanlarının geliştirilerek düzenlenmesi esas kabul edilmiştir. Ortak hedef doğrultusunda çalışmaların ilkeleri kapsamında çalışmalar sürdürülmüş olacaktır. En çok tercih edilen yöntemler geliştirilerek düzenlemeler yapılmıştır. Çalışma alanları sayesinde geliştirilmiş nitelikler üstünde biraz daha durulmuş olur. Motorlu kurye ile başarı oranı yüksektir.

2- Arabalı Kurye ( Araçlı Kurye)

Arabalı kurye yani araçlı kurye, taşıma fonksiyonları bakımından daha geniş yüke sahiptir. Yani çok hızlı ve güvenilir teslimat adına çalışmalar sürdürülmüş olur. Kullanım kapasiteleri bakımından en önce kuryelerin kullanmış olduğu araçların fonksiyonları daha büyüktür. Artık araç markaları değişiklikler göstermekle beraber bir bütünlük içinde ele alınmış olur.

3- Yaya Kurye

Yaya kuryeler yürüyerek kurye dağıtım hizmeti yaparlar. Çok hızlı olduğu kadar aynı şekilde yerine getirilmesi gerekli olan hizmet basamakları ile ileri bir seviyeye taşınmış olacaktır. Acil moto kuryeler hemde yerine getirilmesi gerekli olan işlemleri de belirlemiş olur. İstanbul ve çevresinde ilk sırada olmak üzere fonksiyonları bakımından önemli bir konuma sahip olmuştur.

4- Uçak Kargo

Uçak kargo, İstanbul içinden tüm şehirlere hava yolu ile yollanan paket hizmeti. Yani trafikte avantajlı bir konuma geçmekle beraber daha çok sonuçlarının verimli olması için müşteri beğenisi ilk planda tutulur. Müşteri memnuniyetlerinin sağlanması ve yerine getirilmesi adına çalışmalar yapılmıştır. Kuryeler hızlı ve güvenilir paketleri zarar görmeden korunması adına çalışmalarını gerçekleştirmiş olurlar.

5- Gemi Kurye

Gemi Kurye liman olan şehirlere gemi ile paket yollama sevisidir. Gemi ile moto kuryeler ilk sırada olmak üzere tercih sebepleri gün geçtikçe artış göstermeye devam eder. Güvenilir ve hemen kurye hizmetleri firmalara sunularak yerine getirilmeye çalışılan hizmet alanları haline gelmiştir. Güvenilir olduğu kadar belirlenen saatte yerine getirilmesi esası üstünde durulmuştur.

6- Otobüs Kurye (Otagar Kurye)

Otobüs Kurye yada Otogar Kurye, şehirlerarası paketlerinizi otogardan otobüs ile yollama sistemine denir. Daha çok kişiye ulaşılması adına çeşitli kampanyalar da düzenlenir. Aynı zamanda çalışmaların düzeyi arttırılmış olur. Hızlı ve güvenilir kuryeler ilk sırada olmak üzere çeşitleri ve nitelikleri özellikle servis bakımından önem kazanmakla beraber önemli bir konuma sahip olmuştur.

7- Bisiklet Kurye

Bisikletli kurye, özellikle yoğun, motorlu araç trafiğine kapalı alanlarda kullanılan bir sistemdir. Çalışma kapasiteleri bakımından değişik bir yere sahip olmuştur. Kuryeler diğer kargo hizmetlerinden farklı olarak değişik bir yere sahip olmuştur. Özellikleri, hizmet kaliteleri ile beraber daha çok önemli bir yere taşınmıştır. Bisikleti olan kuryelerin kalitesi bakımından tercih edildiği görülmüştür.

8- Tır Kurye ( Nakliye Kurye)

Tır Kurye yada nakliye kurye, şehir dışı yollanacakkaba malzemeleri özel tırlar sayesinde yollamaya denir. Müşteri memnuniyetinin sağlanarak yerine getirilmesi belirlenmiştir. Daha çok kurum ve diğer bazı önemli kuruluşlar arasından ulaştırılması gerekli olan evraklar taşınır. Yani paketin asla yollarda zarar görmeden taşınması ve yerine getirilmesi temel içerikler arasında yerini almıştır.

9- Tren Kurye

Tren kurye yapılan işlemi yani yollanacak malzemeyi tren ile yollama işine denir. Tabi o bölgelerde tern geçmesi ve olması gerekmektedir. Kuryeler çalışma saatleri ve fonksiyonları bakımından yenilenerek çalışma ilkelerini geliştirmiş olurlar. Tercih edilme niteliklerine göre farklılıklar gösterse de kurye güvenli olur. Yani böyle hizmetlerinden yararlanmak adına firmamızdan destek alabilirsiniz.

10- Scooter Kurye

Scooter Kurye, son dönemde yaygın olan bir taşıma aracıdır. Yoğun yaya olan yerlerde kullanılan özel bir sistem. Ayrıca araç trafiğine kapalı alanlarda ise büyük bir imkandır. Bu kurye gibi hizmetlerle gün içinde bütünüyle size özel kurye teslimat sağlamır. Bunun ile önemli gönderimleriniz farklı hiçbir adrese gitmeden yalnızca istenen adrese teslim yapılır. Bu yüzden ihtiyaca uygun kurye teslimatı seçenektir.

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye ile son derece güvenilir hizmetin beraberinde nitelikli olur. Yani özel ve hızlı teslimat hizmetine de ulaşabilirsiniz. Artık şehirlerarası moto kurye hizmeti avantajları nelerdir? Kurye teslimatı kapsamında her hangi bir firması olarak müşterilerimizin gereksinimlerine uygun çalışılır. Böylece farklı kurye hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerden biri temiz kurye olarak isimlendirilen kişiye özel kuryedir.

Vip Moto Kurye

Vip kurye hizmetinde kurye firmamız yetkilileri ile iletişime geçin. Tani tüm gönderimler için gönderi talebi oluşturduğunuz anda size özel bir kurye hizmeti tahsis ediliyor. Bu kurye herhangi bir adrese uğramadan kapınızdan veya paketin alınmasını istenen adresten paketi alır. Aynı kurye yine ayrı bir güzergaha uğramadan paketin teslimatını gerçekleştirir.

Ekspres Kurye

Ekspress kurye hizmeti nasıl alınır? Hızlı teslimat hizmeti almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir diğer hizmet türü ise ekspress kuryedir. Ekspress kurye hizmeti de gönderim talebi oluşturulduğu anda arzu ettiğiniz adrese gelerek paketinizi teslim alır ve yeni adresine teslim eder. Ekspress kurye teslimatı hizmeti almak için yapmanız gerekli olan kurye firmamız ile iletişim kurarak talep oluşturmaktır.

Acil Kurye

Acil kurye burada hemde paketinizin ağırlığı ve içeriği hakkında da bilgi vermelisiniz. Tüm bilgileri paylaştıktan sonra size en yakın kuryemiz harekete geçerek paket teslimatı gerçekleştirecektir. Acil moto kurye hizmeti hemde kaliteli olarak çalışır.  firmaları aracılığıyla de teslimat gerçekleştirir. Aynı zamanda pandemiyle beraber kişisel ve market alışverişleri de kurye tarafından yapılabiliyor.

Gece Kurye ( Nöbetçi Kurye)

Gece kuryesinin fonksiyonları nelerdir? Kurye hizmeti gün içinde kişilerin özel ve önemli oluyor. Yani gönderimlerin hayata geçirmek için kullanmış olduğu bir hizmettir. Ancak akşam saatlerinde de nöbetçi kurye servisi gönderimi ihtiyacı oluşabiliyor. Bu yüzden kurye firması gece kuryesi hizmeti sunmaktadır. Gece kuryesi hizmetinin bir çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri akşam saatlerinde olduğu için bu adı alır.

Gümrük Kurye

Gümrük kurye içerisindeki trafikten etkilenmemesidir. Motorlu gümrük kuryeler araç fonksiyonları sebebiyle trafikte gecikme yaşamaz. Yani gümrük kurye teslimatlarında daha da hızlı çalışmaktadır. Bunun beraberinde kişilerin akşam saatlerinde ulaşım sağlayamayacağı adreslere de gönderimi gerçekleştirir. Özellikle şirketlerin acil evrak teslim süreçlerinde gece kuryesi tercih edilmektedir.

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye hizmeti alırken nelere dikkat ediliyor. Kurye hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekli olan bir çok nokta vardır. Anadolu Asya yakası kurye hizmetinde kişilerin tercihlerini belirleyen en önemli etken hızken kurye işletmesinin güvenilir olması daima öncelik olmalıdır. Kurye işletmesinin güvenilir, tecrübeli ve referansının bulunması hizmet almak için belirleyici olabiliyor.

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası Kurye firma hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için araştırma yapmalısınız. Yani kurye firmamız bu çerçevede yılların vermiş olduğu tecrübe ile uzman sürücüleri ile müşterilerine hizmet sunar. Gönderim sırasında ulaşılabiliyor olma özelliğiyle gönderim takibini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Olası gecikme ve aksiliklerde ise firmamız tarafından bilgilendirerek haber veriliyor.

Eczane Kurye

Eczane kurye güvenilir midir? Acil ilaç kurye yada eczane kurye son dönemde ilgi gören bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Bu tür olan hizmetinde kişiler evden çıkamadıkları durumlarda bu kurye hizmeti ile ilaçlarının temin edilmesini sağlar. Gizli kurye hizmeti almak arzu ettiğiniz de kurye firması üzerinden bir talep oluşturmanız yeterlidir. Burada size en yakın kurye adresinize geliriz.

İlaç Kurye

İlaç kurye sizden reçetenizi alır. Alınan reçete ile en yakın eczaneye giderek ilacınızı teslim alır ve size getirir. Burada eczane yetkilisi sizi arayarak hizmeti de teyit eder. Bu kurye hizmeti avantajlı ve konforlu olmasının beraberinde güvenilir olmalıdır. Bu yüzden eczane kurye hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmelisiniz. Yani mümkünse referansı olan kurye şirketlerinden hizmet almalısınız.

Kiralık Kurye

Kiralık kurye hizmetinin fiyatları nelerdir? Kurye hizmetinin fiyatlarının değişiklik göstermesinde farklı etkenler bulunmaktadır. Firmaların fiyat skalaları değişkenlik gösterebiliyor. Yani bunun beraberinde paketlerin teslim edileceği ve alınacağı mesafe de fiyatlarda değişiklik olmasına yol açar. Kiralık kurye hizmeti fiyatlarındaki değişikliklerin bir diğer sebebi de alınan hizmettir.

Bursa Kurye ( Yalova Kurye)

Bursa kurye ile en kısa bir süre içinde yeni araç veya kurye ile gönderimlerinizin teslimatı aksamadan yapılmasını sağlar. Böylelikle paketlerinizin gönderimini kolaylıkla takip edebiliyor. Yani arzu ettiğiniz anda kurye ile iletişim kurarak gönderim takibini gerçekleştirebilirsiniz. Acil kuryenin kişiye özel gönderim avantajları ile hızlı ve güven duyulan bir teslimat hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.

İzmit Kurye( Kocaeli Kurye)

İzmit kurye, hizmetlerinin her biri hizmet özelliğinden dolayı farklı fiyatlar ile sunar. Ancak burda kişilerin fiyattan önce Gebze kurye işletmesinin güvenilir ve nitelikli olmasına özen göstermelidir. Yani Gebze kurye firmamız bu çerçevede kişilerin ihtiyaç duyduğu teslimat hizmetlerini en güvenilir şekilde gerçekleştirir. En uygun fiyat aralıkları ile de teslimatları yapar. Hem fiyat hem de hizmette nitelikli bir seçenek sunar.