Anasayfa » Topçular Kurye

Topçular Kurye

Topçular kurye acil olan yada genelde aynı gün teslimata mı ihtiyacınız var? Motosiklet hizmetimiz, mallarınızı taşımanın en hızlı ve en verimli yollarından biridir. Tam sertifikalı, kendini işine adamış sürücülerimiz, eşyalarınızın yalnızca hızlı bir şekilde değil, aynı zamanda yüksek performanslı motosikletlerimizle güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayacaktır. Motosiklet hizmetimiz, hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken mallar için mükemmeldir. Motosiklet sürücülerimiz, aksi takdirde minibüs veya araba ile erişilemeyecek alternatif rotaları kullanabilirler.

Özellikle dizüstü bilgisayarlar, pasaportlar veya anahtarlar dahil olmak üzere motosikletlerimizde teslim edilmek üzere çok çeşitli mallarla ilgileniyoruz. Bu, taşıyabileceklerimizin kısa bir özetidir. Özel kuryelerimiz, paketinizin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim alınmasını ve teslim edilmesini sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir. İster bir son dakika talebi isterse planlı bir teslimat olsun, sizi koruduk. Bugün telefonla anında rezervasyon yapın veya gelecek için aynı gün teslimat ayarlayın. Paketinizin güvenli ve zamanında teslim edildiğinden emin olmak için her zaman ekstra yol kat ediyoruz.

Alibeyköy kurye ile tüm Türkiye genelinde aynı gün motosiklet taşıma hizmeti sunuyoruz. Resmi ve yerel gönderileri bir saat içinde toplamayı hedefliyoruz. Yerel olarak Türiye geneli tüm illere teslim alabiliriz. Ancak, hizmetlerimizin ülke çapında da mevcut olduğunu unutmayın. Motosikletlerimiz 5 kg’a kadar olan malları taşımak için tam donanımlıdır. Emin değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; öğelerinizin motosikletle teslimat için uygun olup olmadığını belirleyeceğiz. Acil belgeler, yedek parçalar, yasal belgeler, numuneler, ölü yakma külleri, taşınıyor.

Topçular Moto Kurye

Alibeyköy kurye müşteri memnuniyeti anketlerinin ve araştırmalarını önemsiyor. Özellikle çevrimiçi yemek dağıtım hizmetlerinde bir “derecelendirme sisteminin”, işletmeler için gerekiyor. Yani kelimenin tam anlamıyla yiyecekleri mümkün olduğunca çabuk teslim etmek için yarışıyorlar. Hatta hayatlarını daha fazla riske attığını iddia ediyorlar. Aksi takdirde, teslimat web sitelerinde ve nihayetinde müşterilerde yaygın olan “hız” puanlarını kaybederler. Artan müşteri taleplerini karşılamakta zorlanan İstanbul’un motosikletli kuryeleri, şehirdeki yüksek trafik kazası riskinden şikayet ediyor.

Motosiklet kuryeleri derneği başkanı, şehir trafiğinde pervasız sürücüler olmak istemediklerini söylüyor. Haber Ajansı’na her gün bir motor kazası düşüyor. “Sadece çok ucuz taşıma değerinde bir teslimat için kesinlikle hayatımızı riske atmak ve trafik güvenliği kurallarını göz ardı etmek istemiyoruz” dedi. Son 25 yıldır genel İstanbul kuryeliğini yapan kişiler tehlikenin yakın olduğunu söylüyor. “Bizden daha hızlı araç kullananların artık mezarda olduklarını söyleyen bir internet yorum okudum. Bu kesinlikle doğru” aslında dedi. Çünkü kuryeler trafikte ne kadar hızlı giderse o kadar çabuk teslime diyor.

İyi bir motosikletli kurye olabilmek için;

 • Motosiklet lastiklerinizin doğru basınçta olması önemlidir, bu nedenle bir gösterge ile kontrol edin.
 • Lastik basınçlarında bir fark yaratabileceğinden, motor ağırlığı ve yükü göz önünde bulundurun.
 • Bununla ilgili bilgi için aracınızın el kitabına bakın. Araba lastiklerinizi de kontrol etmeyi unutmayın.
 • Her gün güvenlik olarak kaskınızı takın ve elektrik bağlantılarını ve kabloları kontrol edin emin olun
 • Fren ve balataların iyi durumda olduğundan ve güvenli bir şekilde iyi fren yapmasına dikkat edin
 • Yolda motor arızalanırsa, siz güvenli bir şekilde duruncaya kadar yavaşlayın, motor freni kızı keser

Topçular Motorlu Kurye

Topçular kurye dürüst çalışıyor. Ancak devam eden hastalık ve salgını, çevrimiçi teslimat hizmetlerinde bir patlamaya yol açtı. Daha hızlı teslimat için firmalar arasında sert rekabet, kuryelerin durumunu daha da kötüleştirdi. Zamana karşı yarışlarında, bazıları kaldırımlara, yayaların çilesine ya da çapraz hızlı hareket eden arabalara gitti. “Kaza riskine veya polis tarafından para cezasına çarptırılma riskine rağmen böyle oluyor. Çünkü trafikte bazen tramvay güzergahında olmak üzere her yere motosikletler ile gitmek zorunda kalıyorlar. Maalesef yapacak bir şey yok bundan başka.

İnsanlar genellikle araba kullanma şeklimizden şikayet ediyor ama başka seçeneğimiz yok.” Türkiye genelinde motor trafik kazalarında meydana gelen tüm yaralanma ve ölümlerin yüzde 14’ünü kuryelerin oluşturduğunu biliniyor. Bu korkunç bir rakam ve acil önlemlere ihtiyacımız var. Çözümlerden biri “puan sistemini kaldırmaktır.” “Şirketler puan sistemlerini kaldırırsa üzerimizdeki baskı hafifler. Biz sadece güvenlik kurallarına göre güvenli teslimat yapmak istiyoruz. Diğer bir durum ise her ay bir kaç arkadaşımızı kazalarda kaybedip, bazılarının ciddi şekilde yaralandığını her gün görüyoruz.

Müşteriler daha hızlı teslimat için baskı yapıyor. Karşılığında patronlar beni daha hızlı sürmeye zorluyor. Ayrıca bazı şirketler tarafından dayatılan 30 dakikalık teslimat süresinin onlar için özellikle stresli olduğundan şikayet ediyor. Motoiklet çantaları güvenli bir şekilde sabitlendiğinden ve zeminde sürüklenip yıpranmadığından emin olmak gerekiyor. Çanta iyi durumdaysa, bu, ışıkların çalışır durumda kalmasına yardımcı olacaktır. Arka stop ve arba bagaj çanta Işıkları, yük ve ağırlık limitini, ayrıca aynaları her sürüş esnasında incelenip öyle yola çıkıyorlar. Her durum ve şart altında iyi varsayım oluşturmak gerekiyor.

Topçular Acil Kurye

Topçular kurye işe çıkmadan motosiklet üzerinde her şeyi kontrol etmeye çalışıyor. Yinede yolda kalırsanız zaten gelen geçen motorcular duruyor. Ama yinde de birinden size yardım etmesini isteyin veya bir karşı ışıkların yansımasını kullanın. Yükünüzün dağıldığından emin olun ve en ağır şeyleri aracın ortasına, tekerleklerin üzerine koymaya çalışın. Burun ağırlık oranı doğru olmalıdır. Motosiklet yolda kalırsa racın çekme çubuğuna doğru miktarda aşağı doğru baskı uygulamanız gerekir. Farklı araçlar burun ağırlıkları farklıdır, bu nedenle birlikte verilen notlara bakın.

Daha küçük motorlar ağırlığını kaldırarak ve hissederek burun ağırlığını kontrol edebilirsiniz. Çekilecek motosiklet daha ağırsa, bir gösterge kullanmanız daha iyi oluyor. Yani bunlar pahalı değildir ve ele geçirilmesi kolaydır. Ayrıca size ağırlığı araç ile taşıyabileceğini ve ehliyetinizin neleri çekmenize izin verdiğini de kontrol etmeniz gerekir. Bir motor için yük ve ağırlık sınırı oldukça karmaşık olabilir, ancak araç el en iyi tavsiye kaynağıdır. Emin değilseniz, uzmanlarla konuşun. Kendinizden büyük motosikletleri de asla çekmeye kalkmayın. Çünkü bu durumda balatanız yanabiliyor.

Motosiklet çelme esnasında oluşacak durumlar;

 • Sürücü koltuğunda otururken, her iki tarafını da net bir şekilde görebilmeniz önemlidir.
 • Bazı şeylere de ihtiyacınız olabilir, Mesela sağ sol aynalara devamlı giderken bakılmalı.
 • Boyutlara bağlı olarak halat güvenli bir şekilde bağlandığından emin olmanız gerekiyor.
 • Çeki demirinin çeki topuzuna güvenli bir şekilde kilitlendiğini kontrol etmek anlamına gelir.
 • Aracınızın ve motosikletinizin güvenli bir şekilde bağlandığını nasıl kontrol edeceğinizi bellidir
 • Motosiklet tekerleğini kullanarak topuzunun bağlantısını kaldırmaya çalıştığınız yere dikkat.
 • Yapılan işlemin başlama esnasında ne kadar güvenli olup olmadığını iki kez kontrol edin.

Topçular Hızlı Kurye

Eyüp kurye ile karma trafikle çalışıyoruz, bu da teslimat ihtiyaçlarınıza göre bir çözüm üretebileceğimiz anlamına geliyor. Hizmetiniz size uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Teslim edilmesi gereken çok sayıda paketiniz varsa, bizden rekabetçi bir fiyat alacağınız garanti edilir; standart olarak olağanüstü müşteri hizmetinin yanı sıra her türlü imkan sağlıyoruz. 7/24 teslim ediyoruz. Yani güvenilir bir hizmettir. Geniş formatlı teknoloji çözümlerimiz ağır olabiliyor. Yani, mallarımızın güvenli bir şekilde ulaşmasını ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ekipmana yatırım yaptı.

Ayrıca teslimatınızı cihazınızda canlı olarak takip edebilir veya doğrudan kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Ekspres teslimatlar daha kolay bir sürece ihtiyacı olduğunu düşündük ve değiştirdik. Ağır bir paket göndermek acı verici olabilir. Kendinizi taşıyamayacağınız kadar ağır, motora sığamayacak kadar büyük veya doğru hareket etmeme riskini göze alamayacak kadar kırılgan olan eşyaların tümü bir sorun oluşturabilir. Eşyalarınızı A noktasından B noktasına rahat ve güvenli bir şekilde taşımak için ideal bir dizi büyük araçla bir çözüm sunmaktan mutluluk duyar.

Platformumuz ayrıca, gece teslimatlarınızı canlı olarak takip etmenizi ve iletişim bilgilerinize avucunuzun içinde erişmenizi sağlayarak gece teslimatlarıyla ilgili endişeyi ortadan kaldırır. Olması gereken yerde olması gereken önemli bir teslimatınız varsa alınıyor. Ekspres teslimat size yardımcı olabiliyor. İstanbul’da faaliyet gösteren, isteğe bağlı hızlı bir kurye hizmetidir. Sürekli büyüyen sürücü ağı ile acil rezervasyon, seçtiğiniz zaman dilimine göre size en yakın sürücüye tahsis ediliyor. Süper kullanımı kolay bir platformu, canlı izleme ve sürücünüzle doğrudan iletişim kurma yeteneği oluyor.

Eyüp Kurye

Eyüp kurye teslimatınızın nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak takip ederken, kolilerinizi bir yerden diğerine taşımanıza olanak tanır. Rezervasyonunuz için hangi kuryenin tahsis edildiğini, kuryelerimizin müsaitlik durumunu görme ve kuryeniz ile doğrudan iletişim kurma olanağı sağlıyoruz. Mesai saatleri dışında alınan veya teslim edilen bir paketiniz mi var? Yoksa sadece bir hafta sonu teslimat hizmeti mi arıyorsunuz? Online rezervasyon yapmanızı sağlayan yenilikçi platformumuz ile paketinizi gece ve hatta hafta sonları tek bir tuşa basarak, ekstra ücret ödemeden teslim alabiliyor.

Motorlu kuryeler ile yapılacak işlemler nelerdir;

 • Büyük boyutlu teslimatlarınız için vip, 3 saat veya aynı gün seçeneklerimizden birini seçin
 • Bizden birine sahip olarak, güler yüzlü müşteri hizmetleri temsilcileri size yardımcı oluyor.
 • Pasaportunuzu yanlışlıkla önceki konumunuzda bırakmanın stresli bir çözüme ihtiyaç veriyor
 • Bir düğmeye dokunarak yaa bir telefon ile kolayca çözülebilecek bir şeyler yerine getiriliyor
 • Merkezimiz ile rezervasyon yapın, bilgi alın ve öğelerinizi tek bir uygun yerde teslim ettirin.
 • Sevdiklerinize hediyeler gönderin, anahtarlarınızı bulunduğunuz yereden alıp teslim ettirin
 • Kaldığınız bir otelden unutulmuş bir pasaportunuzu, kiöliğinizi, özel olan bir eşyanızı geri alın.

Göktürk Kurye

Göktürk kurye yeterince duydun mu? Bize bir şans verin ve yeniden tasarlanmış teslimat deneyimini yaşayın. Sadece bugün uygulamayı indirin veya çevrimiçi rezervasyon yapın! Bisikletler tüm araçların en hızlısı olmayabilir, ancak şehir trafiğini yenecek kadar hızlı ve tüm kısayolları kullanacak kadar küçüktürler. Bu, bisiklet ekspres teslimat hizmetlerini İstanbul gibi şehirlerdeki seçeneklere götürür. İster önemli bir belge ister son teslim tarihini aşmaya çalışan bir zarf olsun, sizi işi zamanında ve tam zamanında yapabilen güvenilir bir bisiklet kuryesine bağlayabilir.

Göktürk kurye ürünlerinizi 3 saat veya daha kısa sürede hızlı bir şekilde teslim edin! Kargonuzu canlı olarak takip edebilme yanı sıra kurye bilgilerinize erişerek rezervasyonlarınız üzerinde tam kontrol sağlayan hızlı teslimat platformudur. 3 saatlik ekspres teslimat hizmetimiz, teslim alma ve bırakma noktaları birbirine 60 km mesafede olduğu sürece, paketinizi 3 saatlik bir pencerede teslim almanızı sağlar. olağan günlük teslimat deneyimini dönüştürmek için tasarlanmış hızlı, isteğe bağlı kurye hizmeti sunuyoruz. hem iş hem de kişisel kullanım için çalışıyor.

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz kurye her zaman güvenilir, verimli ve duyarlı; hepsi hizmetin bir parçası. Hiçbir şey çok zor değil. Zamana duyarlı yapıları nedeniyle küçük paketlerin genellikle büyük paketlerden daha fazla değer taşıması söz konusu değildir. Bu tür teslimatlar söz konusu olduğunda, binici kurye en iyi seçenektir. Sizi bölgenizdeki en hızlı motosiklet kuryelerine bağlar. Ne olusa olsun, bir düğmeyi tıklatarak kapınıza kolayca bir yolcu kuryesi getirebiliyor. Artık mobil cihazınızda canlı olarak belgelerinizi veya küçük paketlerinizi teslim etmesini izleyebilirsiniz! Bu kadar kolay.

Kemerburgaz kurye amacı, ekspres teslimatı yeniden tasarlamak ve her rezervasyonda mükemmel müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Şehir içinde ve çevresinde teslim edilmesi gereken küçük paketler, mektuplar, evraklar veya zamana duyarlı belgeleriniz varsa, bir bisiklet kuryesine ihtiyacınız var. Bisikletli kuryeler, park etme ve trafik sorunlarını ortadan kaldırarak kısa vadeli teslimatları kolay ve verimli bir şekilde tamamlayabilir. Teslimatları ayrıca basit ve şeffaf rezervasyonlar ve canlı takip ile düzenli tüm özelliklerine sahiptir. Zamanı en iyi şekilde kullanılabiliniyor.