İçeriğe geç
Anasayfa » Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye

Kayaşehir kurye olarak bu yazıda otoyol güvenlik ve yapılan önemli bir değişikliğe göz atacağız. Yani size yeni kuralların herkes için güvenliği nasıl iyileştirdiği hakkında bilgi vereceğiz. Yani önemli bir yeni eklemeye bakacağız. An yolda çalışırken “yol kullanıcılarının hiyerarşisi”.hakkında kısa ve özlü bilgiler alabilirsiniz. Bağcılar kurye size bunları anlatmak istiyor, çünkü eğitim her zaman çok önemli bir olaydır. Ayrıca bilgi her zaman gerekiyor.

Peki, sadece nedir ve sizi nasıl etkileyecek?

Basitçe söylemek gerekirse, hiyerarşi, bir çarpışma durumunda en fazla risk altında olan yol kullanıcılarını bir ‘ölçek’ veya hiyerarşinin en üstüne yerleştirir. Yayalar en üstte çünkü koruma eksikliği onları bir olayda son derece savunmasız hale getiriyor. Sırada bisikletçiler, at binicileri ve motosikletçiler var. Güneşli kurye ile bunun altında araba ve kamyonet sürücülerimiz var. Bu da bizi en altta otobüs ve kamyon sürücüleriyle baş başa bırakıyor.

Çok uzak çok iyi. Ancak anlaşılması gereken bir nokta daha var – hiyerarşide ne kadar düşük olursanız, size ve aracınıza o kadar fazla zarar verebilirsiniz. Bu, daha savunmasız yol kullanıcıları arasında özellikle dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu noktada şunu düşünebilirsiniz: ‘Sürücüler zaten yayalar, bisikletliler ve diğer savunmasız yol kullanıcıları konusunda daha dikkatli, değil mi?’ Evet Güneşli kurye her zaman çalışırken çok dikkatli oluyor.

Kayaşehir Moto Kurye

Bağcılar kurye tabii ki, birçok insan dikkatli, tıpkı pek çok insan mantıklı ve güvenli bir şekilde araba kullanıyor. Ancak tüm bunlar gibi, her zaman iyileştirilecek yer vardır . Yeni kurallar ( kuralları” olarak da bilinir) herkese yollarımızı kullanan yani kısacası, hepimiz birbirimize (ve kendimize) bakıyorsak, yollarımız daha güvenli yerler haline gelmelidir.

Yeni kuralları nerede bulabilirim? İyi soru! Onları çok uzağa bakmanıza gerek olmadığını öğrenmekten memnun olacaksınız. Mahmutbey kurye zamanı kademeli olarak kullanıyor. Hepsi en son otoyol yasası’nın başındalar.

Yeni kurallar ne diyor?

Kural 1 ; bize hepimizin karayolları kanununun farkında olmamız gerektiğini söyler. Yani diğer yol kullanıcılarına karşı düşünce olmamız ve kendi güvenliğimiz ve başkalarının güvenliği için sorumluluk almamız gerektiğini hatırlatır. Bu kural ayrıca bize sorumluluklarımız hakkında daha fazla bilgi verir. Daha fazla zarar verebilecek bir araçtaysanız, daha fazla ve daha çok dikkatli olmak gerekiyor.

Kural 2 ; kamyonlar, otobüsler, kamyonetler, arabalar ve motosikletlerden sorumlu kişiler için önemlidir. Ayrıca bisikletçiler, yayalar ve biniciler konusunda daha dikkatli olmaları gerekir. Ancak bu aynı zamanda bisikletçilerin ve binicilerin yayalara yönelik tehlikeyi azaltma sorumluluğunun olduğu anlamına gelir. Mahmutbey kurye bunlara yani btür şeylere çok dikkat eden bir çalışma sergiliyor.

Kayaşehir Motorlu Kurye

Bakırköy kurye son yıllarda trafikteki akıllı telefon kullanımı hakkında düşünce ve üzüntülerini yazmak istiyor. Özellikle trafikte zır cahil ve kendini bilmez kişilerin telefon ile konuşmayı bırakın artık mesaj yazdığını hatta oyun oynadığına şahit oluyoruz. Bu tür kimsler genelde kendini bilmez insanlardır. Kendileri böyle yaptıklarında bir çok motosiklet sürücülerini öldürmüş veya sakat bırakmıştır. Florya kurye dertlerin çarelerine elinden gelene derman oluyor.

Yayalar karşıya geçerken veya karşıya geçmek için beklerken bir kavşakta ne yapılması gerektiğini açıklar. Basitçe söylemek gerekirse, araba kullanıyorsanız veya motosiklete biniyorsanız ve bir kavşağa girmek veya çıkmak istiyorsanız, karşıdan karşıya geçmekte olan veya karşıya geçmek için bekleyen yayalara yol vermelisiniz. Bakırköy kurye bunlara çok dikkat eden bir kurumdur.

Sürücüler ve motosikletçiler için bir kuraldır. Bir kavşağa girerken veya bir kavşağa girerken bisikletçileri, binicileri veya önde giden motorlu araçları kesmemeniz gerektiğini söylüyor. Bu, ister bisiklet şeridi, ister bisiklet parkuru kullanıyor, isterse yolda önde gidiyor olsunlar geçerlidir ve onlara yol vermelisiniz. Başkalarına karşı oluşturabileceğiniz tehlikeyi azaltmak için daha büyük bir sorumluluğunuz vardır. Florya kurye hayat mücadelesine evam ediyor.

Bü tür insanlara bir şey söyledğiniz zaman da sanki haklıylarmış gibi ya size el kol işareti yaparlar, uzun uzun arkanızdan küfür eder gibi kornaya basarlar, yada direk küfür ederler. Bunlar genelde maganda laftan haktan, hukuktan anlamayan şerefsiz insanlardı. Nasıl olsa trafikten birini öldürse bile tutuksuz yargılaıp üç günde serbest kalıyorlar. Silah ile adam öldürsen 30 yıl hapi; trafikte çarpıp öldürsen 3 günde çıkıyorsun işte bundan dolayı böyle oluyor.

Kayaşehir Acil Kurye

Ayrıca ortalıkta dolaşan bu tiplerin yepyeni bir versiyonunun olduğunu duymuş olabilirsiniz. Ayrıca bu güncellemenin yol kurallarında birkaç değişiklik içerdiğini de duymuşsunuzdur. Bu nedenle, sizi bir bilgi fırtınası ile bombalamak yerine, yasanın doğru tarafında kalmanıza yardımcı olacak bazı önemli noktaları ortaya çıkaracağımızı düşündük.

Cep telefonları: ne değişti?

Bu akıllı ve yeni cep telefonu kuralları rehberimizle bir şeyler başlatacağız.

Bilinmesi gereken en önemli şey, araçta telefon kullanma durumlar dışında artık yasa dışı olduğudur. Bu, gerektiği yol ile çevrimdışı veya uçuş modunda olsa bile, elinizdeki herhangi bir cihazı (herhangi bir türden) herhangi bir nedenle araçta kullanmamanız araç içinde yasaktır. Ama bunu takan kim? Tabiki kimse.

Tabii ki, bu sadece yeni kuralların kısa bir turu. Öğrenecek daha çok şey var, bu yüzden gerçekten bilgi edinmek istiyorsanız, Güvenli aürüş için yaşam çalışmalarında yepyeni, güncellenmiş bir kısmını bulabilirsiniz. Yani sizler eğer bu kurallara umazsanız yaşayarak acı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu, telefonunuzu kullanırken kullanamayacağınız anlamına gelir. Tek istisna , sürüşün güvenli olmadığı bir acil durumda 112 araması yapmanız gerektiğinde veya hareket etmeyi bırakan bir araçta temassız ödeme yapıyorsanız devreye girer. Aksi takdirde, bu cihazlardan kurtulmuş olursunuz. Özel ve iyi bir sebeple oluyor. Çünkü yola ve sağa sola bakmadan ve şeritten kayarak araç sürerler.

Kayaşehir Hızlı Kurye

Bahçelievler kurye ile yollardaki meslektaşlarımız tarafından yayınlanan son istatistikler direksiyonda telefonunuzu kullanırsanız kaza yapma olasılığınızın 4 kat daha fazla olduğunu ortaya çıkarıyor. Ve hepsi bu kadar değil: Eğer kuralları çiğnerseniz yakalanırsanız, 1.000 liraya kadar para cezası, ehliyetinizde ceza puan ve araç kullanma yasağı alabilirsiniz. Bunu anne babanıza, akraba, işvereninize veya üniversitedeki öğretmenlerinize açıklamayı deneyin.

Bahçelievler kurye olarak insanlara yardımcı olacak bazı ipuçları ve stratejiler, Peki, bu korkunç ayartmalardan kaçınmak için ne yapabilirsiniz? İşte dikkate alınması gereken birkaç önemli strateji:

 • Telefonu kapat yada açıksa konuşma, mesaj atma, ona bakmak için daha az motivasyon vardır, değil mi?
 • Telefonunuzu uydu navigasyonu olarak kullanmanız gerekiyorsa, sürüş sırasında ellerinizi telefondan uzak tutun
 • Özel olarak tutacak kullanın ve veya bir eşya için için bir gösterge paneli tutucusu veya ön cam montajı kullanın.
 • Yolculuğunuza başlamadan önce her zaman uydu navigasyonunuzda gideceğiniz navigasyonda rotayı ayarlayın.
 • Yolda ayar yapmanız gerekiyorsa, güvenli bir yerde durun ve kullandığınız aracınızı veya motorunuzu kapatın.
 • Telefonunuzu torpido gözüne koyun veya hemen alabileceğiniz yani uzanacağınız erişemeyeceği bir yere koyun.
 • Sürüşünüze odaklanmanız gerektiğinde, özellikle gece ve uzun yollarda aynama ve onunla uğraşmaya değmez.
 • Kuralların, trafik ışıklarında veya trafik kuyruğunda motorunuz kapalı olsa bile telefonunuzu sakın kullanmayınız

Başakşehir Kurye

Ataköy kurye firmamız her zaman iyilikten yana oluyor. Fakat bazen kötü durumlarda istenmeden olabiliyor. Daha da kötüsü, düşen bir ağaç veya elektrik hatlarından zarar görebilir. Park etmek için bir garajınız varsa, onu kullanmak en iyisidir. Eğer yapmadıysanız, aracınıza mümkün olduğunca fazla koruma sağlayan bir yer bulmaya çalışın.

Ve artk yvaş yavaş yazınızn, sonuna kadar geliyoruz. Bu yazıyı okumak size güvenli sürüş hakkında daha fazla bilgi edinmek için karşı konulmaz bir susuzluk verdiyse, çok mutlu oluruz. Sürüş hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ipuçlarıyla dolu. Ataköy kurye olarak ek amacımız insanların boşu boşuna yollarda kaza yapmamalarıdır.

Rüzgar gibi gedi geçti gitti

Peki bu konu hakkında bumakale hakkınde düşüncelerinizi yoruma yazarsanız seviniriz. En son gönderimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Yani daha fazla ipucu ve tavsiye için yakında tekrar uğramayı unutmayın. Gerçekten o kadar uzun süre bekleyemiyorsanız, tekrar okuyun. Güvenli sürüş olarak harika öğrenme kaynaklarımızdan bazılarına göz atın. Herkes için bir şeyimiz var, bu yüzden sıkışıp kalmayın.

İstoç Kurye

Yeşilköy kurye ile tünellerden geçmeyi keşfedeceğiz. Yolda güvende kalmak ve acil bir durumda ne yapılması gerektiği gibi önemli konulara bakacağız. Şimdi, muhtemelen başlığa bakıyor ve ‘Bu biraz dramatik. Yani tüneller kolay; diğer uca ulaşana kadar devam et.’ Evet, bu doğru. Aracınızı devam ettirmek, şaşırtıcı olmayan bir şekilde anlaşmanın bir parçası. Ancak tünellerden geçmek bazı sürücülerde endişeye neden olabiliyor. Yeşilköy kurye insanların iyiliğini istiyor.

Tünelde yangın çıkarsa ne olur?

Tehlike ışıklarınızı açın ve yangın kaynağından mümkün olduğunca uzak durun.Herhangi bir kaza veya bozulma adınada mutlaka motorunu kesinlikle durdurYangın kontrolden çıktıysa gecikmeden tünelden çıkmalısınız, acil çıkış işaretlerini takip edinEn yakın acil çıkış noktasından yardım çağırınMutlaka ve genellikle ünelin sonunda ışık oluyor. Özellikle bu nedenle bu konuyu başka bir nasıl yapılır kılavuzlarımızla doğrudan ele alacağımızı düşündük.

Bir tünelde motosiklet ile bozulursanız:;

 • Motosikleti hemen yoldan en soğa doğru çekin
 • Tehlike uyarı ışıklarınızı açın ve motorunu durdur
 • Yardım çağırmak için bir acil durum telefonu kullanın

İkitelli Kurye

Radyoyu yerel trafik haberlerine göre ayarlayın ve yol kenarında veya köprülerde herhangi bir bilgi levhası olup olmadığına bakın. Bir tünele yaklaştıkça değişebileceğinden hız sınırlarına dikkat edin, bu nedenle tünel girişinin yakınında veya üzerinde işaretler konusunda dikkatli olun. İkitelli kurye olarak başarılı olunuyor. Bir tünele girmeden önce herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu budur. Tünellerden güvenli bir şekilde nasıl geçilir;

Bir tünele yaklaşırken:

 • Şeride erken girdiğinizden emin olun
 • Işıklarınızın açık olduğundan emin olun.
 • Görmek ve görülmek gerçekten çok önemli
 • tüneldeyken o güneşli gün hiçbir şeyi değiştirmez.

Güneşli Kurye

Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol edin. Bölgenizdeki koşullar için yerel radyoyu dinleyin. Sadece en son hava durumu uyarılarını öğrenmekle kalmayacak. Çünkü aynı zamanda herhangi bir kaza veya kapalı yol olduğunda da duyacaksınız. Kontrol edebileceğiniz çok sayıda hava durumu uygulaması ve çevrimiçi site var.

Örneğin Rotanızı planlayın. Bir yolculuk seçeneği varsa, sizi köprüler veya yüksek yerler gibi açık alanlardan uzak tutan bir rota seçin. Yavaşla, şoför! Aşırı hızlarda sürmeyin. Güçlü rüzgarlar aracınızın rotasından çıkmasına neden olabilir. Ne kadar yavaş sürersen, kontrolü elinde tutma şansın o kadar artar. Güneşli kurye zamanı iadereli kullanıyor.

Tünelde trafik durursa:

 • Aracınız ile öndeki araç arasında güvenli bir boşluk bırakın
 • Tıkanıklık trafiği durma noktasına getirirse motorunuzu durdurun
 • Acil bir durum olmadıkça arabanızdan inmeyin

Mahmutbey Kurye

Özellikle solladığınız aracın yan tarafları yüksekse, sollamadan önce ekstra güvenlik kontrolleri yapın. Örneğin büyük, yüksek römorklu (veya kapalı kasalı kamyonetler) kamyonlar, onları yolunuza iten yan rüzgarlarla sarsılabilir. Herhangi bir şüpheniz varsa, güvenli olduğundan emin olana kadar geçiş yapmayın. Merter kurye motosikletli veya bisikletli insanlara dikkat edin. İkitelli kurye çok dikkatli olarak nizami bir sürüs sergiliyor.

Tüneldeyken:

 • Mesafenizi hep koruyun, çünkü bu size ileride bir sorun olursa tepki vermek için bolca zaman verecektir.
 • Tünelde motor kullanmanın yolculuğunuzun sadece çok küçük bir parçası olduğunu kendinize hatırlatın.
 • Motosikletinizin diğer uçtan güvenli bir şekilde çıktığını görselleştirerek güvenli şekilde geçmeye odaklanın.

İkitelli kurye küçük boyutları ve hafiflikleri, onları rüzgarlı koşullara karşı savunmasız hale getirir. Kolayca rotadan ve yoldan fırlayabilirler, bu yüzden çok yakın sürmeyin ve solladığınızda onlara bolca yer bırakın. Mantıklı bir yere park edin. Arabanızı rüzgarlı koşullarda hava koşullarına maruz bırakmak, onu çatı kiremitleri ve ağaç dalları gibi uçan döküntülere karşı savunmasız bırakabilir.

Ara

×