Anasayfa » Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Göktürk kurye firmamız her hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını göz önünde bulunduran hızlı hizmetler sunar. Ekibimizde bulunan her bir, gerekli olan tüm eğitimleri tamamlayan ve İstanbul trafiğine hakim olan kişiler arasından seçilmektedir. Bu sayede sizlere sunduğumuz tüm moto kurye hizmetlerinden yüksek ve mutlu olacak bir memnuniyet duyacağınızın garantisini sunuyoruz.

Günümüzde modern hayat şartları, bir çok işlem için hız faktörünü mecburi bir hale getirmiş durumdadır. Pek oldukça farklı durumda günlük işlerimizi kısa sürede acilen tamamlamak veya farklı yerlere ulaştırmak istediğimiz paketler için hizmet almak isteriz. Tam da buna benzer durumlarda yardımcınız olan firmamız motorlu kurye, İstanbul içinde başta Eyüp içinde olmak üzere bir çok farklı nokta için hizmet sunar.

Sizler de talep ettiğiniz her an 7/24 hizmet sunan güvenli ve en ugun bir işletmesinden yardım almak dilerseniz, internet sayfamızda yer alan “Kurye Talep Et” özelliğini hemen kullanabilirsiniz. Eyüp kurye hizmetleri, genelde kişilerin uzun gönderi süreçleri ile uğraşmak istemediği durumlarda başvurulan yöntemler arasında bulunmaktadır. Hızlı Kurye ailesi olarak biz de hizmetlerinde aynı gün veriyoruz.

Göktürk Kurye

Ayrıca istenilen saatler arasında teslimat sağlayarak süreci mümkün olan en kaliteli biçimde tamamlıyoruz. Standart bir hale gelmiş olan klasik kargolama süreçleri ve bu moto kurye hizmetlerine göre bir hayli yavaş ilerler. Çünkü süreç sadece sizler için özel olarak koordine edilmez. Fakat firmamızın sunduğu bu özel hizmetleri daima gereksinimler doğrultusunda koordine edilerek verilmektedir.

Bu kapsamda özel gün hediyeleri, çiçek, kurumsal evraklar gibi bir çok gönderi için işlem sağlanır. Herkes kişisel ve kurumsal gönderilerin güvenilir ellerde olmasını ve itinayla teslim edilmesini ister. Biz gönderilerinize değeri ne olursa olsun aynı itinayı göstererek, mümkün olan en kısa zaman içinde teslim etmeyi amaçlıyoruz. Firmamız her sektörde en avantajlı ve nitelikli servisi sunarak farkını ortaya koymaktadır.

Pek çok kişi, gönderilerini her ne kadar uzun kargo süreçlerine teslim etse de arada fiyat farkı olduğunu düşünmesinden dolayı böyle hizmetleri almaktan çekinmektedir. İstanbul kurye hizmetleri çerçevesinde en ideal fiyatlı hizmetleri veriyoruz. Gönderiler sizler için ne kadar kıymetliyse, durum bizler için de bütünüyle aynıdır. Biz süreci en iyi koordine eden ve sahada aktif şekilde hizmet veren tüm ekip arkadaşlar ile çalışırız.

Göktürk Moto Kurye

Sizler için nitelikli, güler yüzlü ve güvenli hizmet süreçleri yönetmek için elimizden gelen tüm imkânları sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız seneler içinde kazandığı bu ivmeyi disiplinli ve dürüst çalışma yöntemlerinden taviz vermeden elde etmiştir. Bu doğrultuda sizler için sunmuş olduğumuz tüm motorlu, yaya, uçak kargo ve araçlı hizmet için aynı hassasiyeti göstererek yüksek kaliteli süreçler sunmaya devam ederiz.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini en iyi biçimde sağlamak olmasından dolayı hazır olan firmamız, acil kurye süreçlerine bu istikamette revizeler yaparak hizmet kalite ve standartlarını gün geçtikçe yükseltmeye devam etmektedir. Siz kıymetli müşterilerimiz de, günün herhangi bir saatinde almak arzu ettiğiniz acil kurye hizmetleri için güvenilir, hızlı ve güler yüzlü hizmet veren bir şirketten yardım almak isterseniz doğru adrestesiniz.

Teslimat süreçleri olarak bizzat sizin için sunarak eşsiz bir hizmet bilgi birikimi sunarız. Sizler de hemen şimdi web sitemiz üzerinden veya WhatsApp’tan bizimle acil iletişim kurarak ayrıntılı bilgi alabiliyor. Hızlı ve bulunduğunuz adrese hemen kurye talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı kurye olarak işinde uzman kadromuz ve global kalite standartları olan hizmetimizle de sizlerin yanındayız. Modern ve gelişmiş sistemiz ile de sahadayız.

Göktürk Motorlu Kurye

Eyüp kurye ile burada her şey planlandığı gibi olurken ayrıca da iş listesinden de önemli bir iş eksilmiş oluyor. Firmamızın kurulma amacı lojistik departmanında eksiklikler yaşanmıyor. Yani var olan veya bu alandaki sorununa çözüm bulmak isteyen sektörlere yardımcı olabilmektedir. Son senelerde dikkatli bir biçimde incelendiği zaman çoğu sektörde lojistik departmanın önemi artmıştır.

Gerekli olarak her geçen günde bu alandaki ihtiyaçta hızlı bir biçimde artmaktadır. Belgeler, evraklar veya koli ile taşınan bir çok parça hayatımızın önemli bir parçasıdır. Hem iş dünyasının hem de günlük hayatın vazgeçilmezidir. Bunun yanında ise her şeyin zamanında ve doğru yerde de olması gerekiyor. Çünkü en ufak bir aksilik veya gecikme durumunda bütün planlar değişmek gerekmektedir.

Bunun ile beraber bazende olumsuz ve istenmeyen bazı özel durumlarda meydana gelmektedir. Söz konusu İstanbul ve trafik olunca ise de zaman kavramı ise adeta değişmektedir. Bu açından bakıldığında da lojistik sektöründe bir destek bütün problemlerin çözümü olmaktadır. Ticaret olmak üzere bir çok sektörün kalbi olan İstanbul ‘da birbirinden farklı sektörlere düzgün bir vermekteyiz.

Göktürk Acil Kurye

Hizmetlerimizden faydalanmak için ise yapmanız gerekli olan ise yalnızca bizim ile iletişime geçiyor. İstanbul kurye hizmetimiz çağrı merkezimiz ve kurye ekiplerimiz olmak üzere iki birimden oluşmaktadır. Göndermek arzu ettiğiniz bir kuryeniz olduğunuz zaman ise öncelikle çağrı merkezimizi aramalısınız. Sonrasında sizden bazı bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler ise Kuryenin teslim alınacağı adrestr.

Nereye ve ne zaman teslim edileceği, Kuryenin niteliği hakkında olmaktadır. Kuryenin niteliği ise bir dosya, bir protokol veya diğer bir evrak olabiliyor. Bunun dışında ise özel protokol ve sektör gereği de önemli olan bir çok şeyde girmektedir. Bazı durumlarda ise kolilerin gönderilmesi gerekebilmektedir. Bu noktada ise de aklınızda acaba bunu gönderilir mi gönderilmez diye düşünmeyin. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde de kolilerde taşınıyor.

Günlük hayatta ise de bir arkadaşınıza veya sevdiğiniz kişilere sürpriz yapmak içinde göndermek arzu ettiğiniz bir çok şeyi bizim bu öel hizmetimizle de gönderebilirsiniz. Hoş bir sürpriz yapmak içinde nasıl yapsam diye düşünmek yerine sizlere yardımcı olmamızı tercih edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden aldığı bilgiler ile de size en yakın olan kuryeyi yönlendirmektedir. Artık 30 dakika içinde motorcumuz sizde olur.

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk kurye gelerek teslim alarak Eyüp Belediyesi ilçe sınırları içinde bir noktaya götürmek içinde yola çıkmaktadı. Ekspres ve hızlı teslim edilmesiyle beraber ilgili bilgilendirmenin yapılması ile de tamamlanmış olmaktadır. İstanbul kurye ile sizde tanıştıktan sonra işlerinizde daha kolay ve pratik bir biçimde ilerleyecek. Bugüne kadar yaşamakta olduğunuz her şeyi bizim ile beraber artık unutacaksınız.

Hizmetimizin sunmuş olduğu avantajlar ile de firmamızı çözüm ortağınız olarak göreceksiniz. Artık sizleri uzman bir çalışmayla buluşturmaktayız. Çünkü problemsiz hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Lojistik departmanı her firmada ayrı ayrı bulunmamaktadır. Yıllık maliyet olarak da düşünüldüğünde büyük bütçeler ayrılması gerekebilmektedir. Daha ekonomik ve hızlı bir çözüm olarak yanınızdayız.

Bundan sonra ise bu alanda hizmet sunan bir hizmet tercih etmek daha fazla avantajlı olacaktır. Belge veya dosya zamanında ulaştı mı diye düşünmeden işlerinizi yapmanın kolaylığı ile tanışacaksınız. Acil bir durum karşısında da panik olmadan ve nasıl bir iş ve şekilde yapacağı diye düşünmeden firmamızı arayarak çözümü acil keşfedebilirsiniz. Sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Eyüp Kurye

İstanbul 25 milyonluk nüfusuyla dünyanın en büyük metropollerinden birisidir. Böyle durum da trafik, zorlu ulaşım koşulları gibi problemleri yanı sıra getirmektedir. Bitmek bilmez trafiği sebebiyle biyerden bir yere ulaşmak insanları çileden çıkarmış durumda. Kargo firmaları aynı şehire kargo yapması gerekse bile bu işlem en az iki gün sürüyor. Zamanın bu kadar değerli olduğu dönemde iki gün çok büyük zaman kaybına neden olmaktadır.

Tam da bu noktada Göktürk moto kurye hizmetimiz ile İstanbul’un en uzak noktalarına bile dakikalar içerisinde teslimat sağlamaktayız. Bizlere 7/24 acil çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterli. Çağrı merkezimize adresinizi bildirdiğinizde onlar size en yakın kurye adresinize yönlendiriyor. Adresinize gelen kurye gönderinizi teslim alıyor arzu ettiğiniz ev, iş yeri ya da herhangi bir noktaya güvenilir ve hızlı biçimde teslimatını sağlıyor.

Göktürk motorlu kurye hizmetimiz sayesinde işlerinizi evden çıkmadan halletmeniz mümkün. Sağlık, online alışveriş, gümrükleme, tekstil, sanayi, otomotiv gibi daha bir çok sektöre hızlı ve güvenilir şekilde hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimizi çalışma arkadaşlarımızla iş birliği biçiminde yaparak işlemlerin daha hızlı ve güvenilir ilerlemesini sağlamaktayız. Bu bakımdan işimizi yaparkende fayda sağlıyoruz.

Kemerburgaz Kurye

A2 seviyesi ehliyete ve iş güvenliği belgesine sahip kuryelerimizle İstanbul’un dar sokaklarında ve yoğun trafikte bile rahatlıkla hizmet vererek kısa bir süre içinde teslimatınızı sağlamaktayız. Böyle servisi almadan önce fiyat konusunda bilgi alınız. Çünkü bu servisimiz çok önemli ve değerli işlere imza atıyor. Acil kurye ile 30 dakika içinde paket alımı ve teslimatı rahat bir durumda oluyor. Artık motorlarımız daha donanımlıdır.

Göktürk kurye hizmetimiz ile 7 / 24 boyunca çalışarak en zor zamanlarınızda bile dahi yanınızda oluyoruz. Acil pasaportunu ihtiyacınız mı var? Cüzdanınızı acaba evde mi unuttunuz? İlaca ihtiyacınız mı var? Merak etmeyin Hızlı Kurye sizlerle. Dakikalar içinde arzu ettiğiniz konuma en güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Express ve moto kurye hizmetlerimiz ile de daha donanımlı ve daha hızlı biçimde hizmet sunuyoruz.

60 dakika içerisinde teslimat yapıyoruz. Bu sayede alışılmış kargoda günler süren hizmeti, bizler dakikalar içerisinde hem daha güvenli şekilde sizlere sunuyoruz. Taşıma fiyatları hakkında net bir fiyat listesiyle çalışmıyoruz. Aldığınız hizmete ve belirli koşullara göre sizlere makul fiyatlar sunuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlara sunarak sizleri memnun edip kâr etmenizi sağlarız. Daha hızlı taşıma olduğu için fiyatı arttırmaktadır.

Göktürk Ekspres Kurye

Taşıma sırasında her çeşit olasılığa karşı en iyi biçimde önlemlerimizi alarak güvenilir şekilde taşıma gerçekleştiriyoruz. Teslimat sırasında bir sorun yaşanması durumunda ya da gönderiniz zarar görmesi durumunda sorunlarınızı kısa bir süre içinde hallederek maddi ve manevi zararınızı firmamız tarafından karşılıyoruz. Fiyatları belirlerken en küçük detayı bile kaçırmayız. Bu işte değerlendirdiğimiz şartlar şu biçimdedir:

  • Teslim almış olduğumuz konum
  • Teslim ettiğimiz konum arası
  • Uzaklık, iki adres arası
  • Seçtiğiniz kurye çeşidi
  • Seçtiğiniz motor çeşidi
  • Gönderin boyut ve miktarı

Diğer bir Göktürk motorlu kurye hizmetimiz de vip kurye hizmetimizdir. Bu çok önemli olan servis sayesinde donanımlı araçlarımız ile İstanbul’da yakın mesafe teslimat süremiz 15 ile 30 dakika arası, uzak mesafe teslimat süremiz ise 35 ile 50 dakika arası sürer. Artık nitelikli hizmetlerimizden en iyi biçimde faydalanmanızı sağlamaktayız. Göktürk moto kurye hizmetimiz ile sizler için uzakları yakın ederek çalışırız. Ayrıca tercih ettiğiniz kurye hizmeti biziz.

İstanbul Kurye

Sizler için gelişmekte olan teknolojiyi her zaman yakından takip ediliyor. Özellikle ihtiyacınıza yönelik en iyi çözümleri profesyonelce sunuyoruz. Böylece alanında profesyonel ekip olan her arkadaşlarımız, deneyimli yol bilgisi iyi olan motorcularımız ve en son teknoloji motor çeşitlerimizle buradayız. Özellikle gece gündüz demeden hizmet sunmaktayız. Ayrıca piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlarla hizmet vererek bütçe dostu olmaya devam etmekteyiz.

Sizler de Göktürk kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak ya da hizmetlerimizden en iyi biçimde yararlanmak dilerseniz bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Geleneksel kurye hizmetlerinin çok ötesinde nitelikli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Ayrıca pandemi sürecinde yüzlerce 70 yaş üstü vatandaşlarımıza ücretsiz destek oldık. Bir çok defa ilaç taşıdık.

Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şu şekildedir: Gönderinizin sizden alındığı konum ile alıcının aldığı konum arasındaki uzaklık. Harcanacak benzin ve yol masrafları sebebiyle fiyatları etkiler. Gönderinizin ağırlığı, boyutu ve özellikleri. Yani gönderinizin uzunluğu ve ağırlığı ölçülerek özelliklerine uygun motorla taşınması sağlanmaktadır. Yani gönderinizin boyutunun büyük olması, motor boyunun da büyük olmasını doğuracağı için fiyatı arttırmaktadır.